CB záznamník FALTUS

v provozu

Vítejte na stránkách pro všechny současné a budoucí fandy CB vysílání věnované především CB záznamníku Faltus na Suchém Vrchu.

Je zde i kompletní návod, jak toto zařízení právě vy můžete kdykoliv použít. Pokud Vám je tento pojem cizí, vstupte též. Možná i Vás tato možnost spojení s ostatními zaujme. Nic totiž nestojí v cestě tomu, kdo se rozhodne si CB pořídit a začít vysílat. Stačí zakoupit homologovanou radiostanici, anténu a zdroj a téměř okamžitě můžete začít! CB je určeno právě Vám!!! Využijete mimo jiné např. v automobilu - v neznámém místě lehce kontaktujete někoho kdo poradí s další cestou, na kanále 10 se předávají informace o radarech...V domácím prostředí poslouží jako levné pojítko mezi rodinou a přáteli a v neposlední řadě jako koníček a popovídání "jen tak pro radost".

Rozhodnete-li se zařízení Faltus vyzkoušet, budeme potěšeni každou Vaší emailovou zprávou o místě, ze kterého jste toto spojení úspěšně uskutečnili. Tyto zprávy budou pro nás výrazem zájmu, který alespoň morálně vyváží námi vynaložené úsilí, čas a finanční investici (zařízení je provozováno ze skromných úspor několika nadšenců).

*Citizen Band neboli CB je 80 kmitočtů, to vše bez jakýchkoliv poplatků!!!
7. 12. 2022 (14:55)
Jaroslav markosjar@seznam
Dobrý den, je prosím někde mapa pokrytí Faltus Suchý Vrch.

Děkuji.
19. 2. 2022 (11:09)
Alpinet Plzeň alpinet.plzen@seznam.cz
Dovoluji si zde oslovit. Plzeňsku chybí CB opakovač a tak mám zájem o tuto techniku , k jeho realizaci. Koupím CB opakovač typu Faltus. s pozdravem Alpinet Plzeň
18. 12. 2021 (15:40)
David PB sokol.d@centrum.cz
Ahoj, koupím CB opakovač Faltus pro Příbramsko.